Verkiezing grootste Mellenaar

DDL melle grootste  mellenaar.jpg

07/12/2017 –  In het kader van Erfgoeddag 2018 organiseert het Gemeentelijk Museum, Archief en Documentatiecentrum volgend jaar een verkiezing van de grootste Mellenaar.

“Met deze verkiezing willen we de meest verdienstelijke inwoners van onze gemeente, uit een meer of minder recent verleden, eens extra in de kijker plaatsen. Industrieel, kunstenaar, dichter, sporter,… Iedereen kan aan bod komen, op voorwaarde dat hij tijdens zijn leven enige tijd in Melle heeft gewoond en een rol van betekenis heeft gespeeld in onze gemeente.”

Wie ervan overtuigd is een goede kandidaat voor de verkiezing te kunnen voordragen, kan deze nog tot 21 december nomineren via  museum.melle@skynet.be

Op 22 april krijgt het publiek dan de kans om een bezoek brengen aan een tentoonstelling over het leven van de verschillende kandidaten en te stemmen op zijn favoriet. In aanloop van de verkiezing zullen elke maand enkele kandidaten worden voorgesteld in het gemeentelijk infoblad, Melle in Beweging.