1ste Indoortornooi ‘Memorial Nicolas Raspoet’ in sporthal De Kluize Scheldewindeke: voetbalspektakel met 32 ploegen

DDL oosterzele jeugdtornooi gijzel oosterzele 2de kerstdag (4)

24/12/2017 – Op dinsdag 26 december staat er voor de rechtgeaarde voetballiefhebber slechts één afspraak op de agenda: het ‘1 ste Indoortornooi Memorial Nicolas Raspoet’, dat georganiseerd wordt door Voorwaarts Gijzel Oosterzele in sporthal De Kluize Scheldewindeke. (R 17, foto DDL).

‘Eigenlijk is het ons derde Indoortornooi, maar door het overlijden van onze jeugdspeler Nicolas werd dit jaar ons Indoortornooi hernoemd   tot “1 ste Indoortornooi Memorial Nicolas Raspoet’, zo blijft Nicolas verder leven in onze club’, weten Arlette R éd él é en Leon Verbruggen, drijvende krachten van Jeugdwerking Voorwaarts Gijzel Oosterzele. In sporthal De Kluize Scheldewindeke wordt een hoogmis voor het jeugdvoetbal gecelebreerd. Er nemen 32 ploegen deel. Enthousiaste voetbalfans willen dit heus voetbaltornooi niet missen. Vanaf 9 u is het in Sporthal De Kluize in Scheldewindeke al voetbal wat de klok slaat. Het wordt een voetbalspektakel met de U7, U8, U9, U12. Toegang: 3 euro.

 DDL oosterzele jeugdtornooi gijzel oosterzele 2de kerstdag (5)

Deelnemers

U7 (start om 9 u): V. Gijzel-Oosterzele, VV Dikkelvenne, SKV Overmere, Standaard Muide, KVE Drongen, Sparta Petegem, TK Borsbeke, KVV Laarne-Kalken. Prijsuitreiking: 13 u.

U8 V. Gijzel-Oosterzele, VV Balegem, FC Kerksken, SK Wachtebeke, SK Munkzwalm, FC Dender, TK Meldert, KVV Laarne-Kalken. Prijsuitreiking: 13 u.

U9: V.Gijzel-Oosterzele A, Nokere-Kruishoutem, SK Munkzwalm, K. Olsene, V. Gijzel-Oosterzele B, VV Dikkelvenne, V. Gijzel-Oosterzele, Gavere-Asper. Prijsuitreiking: 18 u.

U12 : V. Gijzel-Oosterzele, Dyn. Beervelde A, ESA Bottelare, Standaard Muide, C. Melle, Dyn. Beervelde B, SK Munkzwalm, FC Mondiale. Prijsuitreiking: 18 u.

Het ambitieus Jeugdbestuur van Voorwaarts Gijzel Oosterzele is bijzonder opgetogen dat het voor de derde maal kan uitpakken met een jeugdtornooi. Wie voetbalclub Voorwaarts Gijzel Oosterzele een warm hart toedraagt, graag voetbal ziet, graag een pintje drinkt, de bourgondische toer opgaat,…weet op 26 december waarheen. Het Jeugdbestuur van VGO levert grote inspanningen om er een speciaal voetbalfeest van te maken. De sporthal De Kluize Scheldewindeke is de place to be. ‘We hunkeren naar een grote weerklank en hopen dat op ons derde indoortornooi (1 ste Memorial Nicolas Raspoet) een massa voetballiefhebbers en sympathisanten komen opdagen. We kunnen gelukkig rekenen op een schare enthousiaste en gedreven medewerkers’, klinkt het hoopvol bij de kopstukken van het Jeugdbestuur van Voorwaarts Gijzel Oosterzele.

Komen kijken is de boodschap, kwieke spelertjes (Rode Duiveltjes in spe) van 32 ploegen willen op het derde Indoortornooi laten zien   wat ze in hun mars hebben.                                                                                                                                                                                                                                                                            

Reporter 17, foto’s Danny De Lobelle.

 

 

X