Olsa Brakel met ambities voor top 5 te behalen

Olsa Brakel, de ploeg uit onze regio die het hoogst speelt namelijk in de 2de amateurs reeks A stelt zijn ambities bij. De dynamische voorzitter Stephan Van den Berghe die al 18 jaar aan het roer zit: “Vorig seizoen behaalde wij een 9 de plaats en het aankomend seizoen gaan we voor een top 5 plaats.”
De nieuwkomers zijn:
Nieuw aangetrokken spelers : van :
VAN DEN NOORTGAETE Kevin SC Eendracht Aalst
KAWAYA Lance KSV Bornem
VAN DEN BERGHE Kenneth KVK Ninove
LKOUTBI Sami KLSK Londerzeel
LAUWRENSENS Brent KV Kortrijk
UBALIZA Matthew Union Namur Fosses-la Ville
TSHIBANDA Jean Mika ël RW Walhain CG
DE HASPE Kevin Kluisbergen Sportief
OPPONG Brian ENAD FC Polis Chrysochous (Cyprus)
VAN DEN BERGHE Ken KMSK Deinze
SCHEPERS Thomas KV Kortrijk

Komen over van eigen jeugd / beloften :
DE BOCK Robin
BAMBUST Jonas
VAN DEN BOSSCHE Arne

Niet gemakkelijk
Het blijft een huzarenstuk om een ploeg te leiden. Stephan:” We moeten een constant bezoekersaantal trachten te halen. Er zijn topwedstrijden en mindere wedstrijden. We moeten streven naar een gemiddelde van 200 à 250 bezoekers per match. De concurrentie van het TV-voetbal is geen goede zaak voor de lagere reeksen. Als men kijkt naar de bezoekersaantallen in de lagere reeksen dan moet men chapeau zeggen als men ziet hoe zij de eindjes aan mekaar knopen.

Jeugdwerking blijft voorname troef
Olsa Brakel wil ook een vooraanstaande rol spelen op het gebied van jeugdwerking.
Stephan Van den Berghe: “ Onze jeugdwerking doet het zeer goed. Uiteraard is het de bedoeling dat er geregeld een speler doorstoot naar het eerste elftal. We hebben een enorme kweekvijver van ruim 250 jeugdspelers waar ook andere regioploegen in vissen.
Onze infrastructuur is af wat bijdraagt tot een kwalitatief goede werking ( kleedkamers en kunstgrasvelden)
Trainer
Trainer — coach Steven Huysveld ( de Wenger van Olsa) is al 9 jaar bezig met het eerste elftal. “Hij moet nog een weg afleggen om Arsène Wenger (ex — Arsenal ) voor bij te gaan in trouwheid aan zijn club. Deze laatste was trainer van Arsenal van 1996 tot 2018. Het is en het blijft een goede samenwerkingsband tussen Steven en onze spelers en bestuur.”
Olsa dames zoeken nog versterking
De damesploeg is intussen nog steeds op zoek naar enkele spelers.
Voorzitter Annick Labie: “ We hebben twee ploegen en een kern van een 30- speelsters wat zeer nipt is om twee ploegen draaiende te houden. Onze hoogste ploeg speelt in 2de nationale en onze tweede ploeg speelt in derde provinciale. Tot eind augustus zijn nieuwe speelsters meer dan welkom.“

Barbecue en familiedag
Vandaag zaterdag is er deze middag barbecue en vanaf 14u de Familiedag met vermaak voor groot en klein

fotoverslag FAMILIEDAG ZIE FACEBOOK

https://www.facebook.com/bert.broos/media_set?set=a.1112668908881724&type=3

 

.