Kleuterkijkvoormiddag in Hundelgem op 17 november

Vrije Basisschool Hundelgem ‘Bloesem’ organiseert op ZONDAG 17 NOVEMBER een KLEUTERKIJKVOORMIDDAG. Christa De Sutter: “Wij nodigen alle ouders uit met interesse voor onze school. Wij ontvangen jullie in het peuterklasje, geven jullie graag een rondleiding op onze school, maken tijd voor een gezellige babbel. Het schoolteam staat voor jullie klaar ! Nieuwsgierig naar de werking van onze school ? Kom dan zeker langs op zondag 17 november tussen 10 uur en 12 uur naar VBS Hundelgem ‘Bloesem’. Hundelgemsebaan 96 in Hundelgem. Meer info op onze website www.basisschoolhundelgem.be of op onze facebookpagina Vrije Basisschool Hundelgem ‘Bloesem’. Iedereen welkom ! Graag tot dan !”

 

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

X