Oosterzele wil lokale economie door de crisis helpen

Impactonderzoek van corona op lokale handel

Het gemeentebestuur blijft de lokale economie verdedigen. In deze moeilijke tijden raadt het gemeentebestuur u meer dan ooit aan om uw inkopen te doen bij de Oosterzeelse handelaars. Doe je aankopen in Oosterzele, je vindt van alles in onze gemeente. Oosterzele, jouw bereikbare, gezellige bestemming. De winkels en zaken zijn belangrijk voor de dynamiek in onze gemeente, het sociale weefsel. Onze bloedeigen winkels en handelszaken leveren een grote inspanning om lokale,   kwaliteitsvolle producten aan te bieden. Een beetje Oosterzeels chauvinisme kan geen kwaad toch, passie voor kwaliteit, passie voor wat Oosterzele te bieden heeft. Het gemeentebestuur vraagt nu de medewerking van de lokale handelaars, ondernemers en vrije beroepers om deel te nemen aan het impactonderzoek van corona op de lokale economie. Dit onderzoek wordt uitgevoerd door Universiteit Antwerpen en LMR, met de steun van Unizo en VVSG. Ze kunnen nog steeds de enquête tot 15 november 2020 invullen!   (Reporter 17, foto’s Danny De Lobelle).

De coronacrisis heeft een grote impact op het leven en werken van iedereen. Gemeentebestuur Oosterzele probeert   de ondernemer, zelfstandige of vrije beroeper zo goed mogelijk door deze crisis te helpen. ‘We proberen dit elke dag beter te doen, met als doel je de best mogelijke ondersteuning te bieden. Mogen we je daarom vragen om aan te geven hoe je onze ondersteuning ervaart? Wat doen we goed? Wat kan er beter? Welke suggesties en opmerkingen heb je voor ons? We komen ook graag te weten hoe het met jou en jouw onderneming staat … Wat is de impact vandaag van corona op je onderneming? Welke verwachtingen heb je over de toekomst?; klinkt het bij gemeentebestuur Oosterzele. De enquête is volledig anoniem en neemt zo’n 10 minuten van je tijd in beslag. Nog tot 15 november   kan je de enquête invullen via deze link: https://vlaanderen.impactcorona.be/11210.   Reporter 17