Wie wil genieten van de tweedaagse kerstmarkt moet op zaterdag 14 en/of zondag 15 december richting Ankerkerk, Bavegemstraat 12, in Oosterzele. Om naar uit te kijken als je van de magische kerstsfeer houdt. Deze sfeervolle kerstmarkt hoort zeker thuis op uw lijstje ‘Niet te missen’. Het comité ‘Kerstvrienden Oosterzele’ en de standhouders nodigen je van harte uit om een bezoek te brengen aan de sfeervolle kerstmarkt in Oosterzele. En leuk meegenomen: de toegang is GRATIS.
Het wordt heerlijk snuisteren op de kerstmarkt, waar je op zaterdag 14 december vanaf 14 u tot 24 u volop gaat kunnen genieten van de kindergoochelshow ‘Het Betoverd Zwaard’, de kerstballenworp en DJ JP Woppie en op zondag 15 december vanaf 14 u tot 20 u van kindergrime, ’t Kliekske, kerstballenworp. Allemaal gratis. Ook de innerlijke mens komt ruimschoots aan zijn trekken met de eet- en drankstanden. En uiteraard ontbreekt ook de kerstman niet. Kleurrijke standen, kerstversieringen, kerstbomen, kerstlampjes, kerstsfeer,…al dat moois moet van de Ankerkerk een sfeervolle plek maken. De tweedaagse kerstmarkt, echt iets om naar uit te kijken. In de verkoopstalletjes ga je zeker allerlei geschenkideetjes vinden, geschenkartikelen, accessoires, kerstartikelen en zo veel meer. Proef ook van het goede leven. Food & drinks.
Gerda De Cock: ‘We hebben momenteel 49 standen en zijn buiten onze verwachtingen in, vroegtijdig volzet. Veel standhouders tekenen opnieuw present met hun producten, als daar zijn: ’t Gijzelaarke, handgemaakte juwelen, chocolade-artikelen, poffertjes, tartiflette, chouffe coffe, keramiek, kerstdecoratie, wenskaarten, houtdraaiwerk, gehaakte items, homedecoratie, droogbloem-creaties, parfum, Tupperware en zo meer. Buiten hebben we een aantal trouwe standhouders, je vindt er onder meer picon vin blanc, bier de schrikduif, jenevers, lokale bieren, kledij, handtassen, glühwein, frituur, bak-patatjes met biefstuk,…Buiten zijn ook heel wat nieuwkomers met gehaakte spulletjes, snoep-stand, houten wenskaarten en drukwerk op hout, kaarshouders, fotohouders, wijnen, muziekinstrumentjes, kaarsen, edelstenen,glasdals ,3-D printed decoratie,…’, legt Gerda De Cock uit, een van de drijvende krachten van het comité Kerstvrienden Oosterzele’.
Kerstballenworp
‘Kerstvrienden Oosterzele’ aast ook op deze editie op een ruim belangstellend publiek. Mensen van allerlei pluimage worden op de kerstmarkt verwacht. Op de kerstballenworp op zaterdag 14 december en op zondag 15 december (telkens om 17 u) zijn talrijke prijzen te winnen geschonken door lokale handelaars. De editie 2024 van de tweedaagse kerstmarkt waar je urenlang kunt vertoeven met de hele familie, kennissen, vriendenkring,…Wat wil een mens nog meer? Waarom ver rijden, als je dicht bij huis kan proeven van de kerstmarktsfeer. Een bezoek aan de kerstmarkt is gewoon een must. Genoeg redenen om eens langs te komen. ‘Het comité ‘Kerstvrienden Oosterzele’ is druk in de weer om van de kerstmarkt alweer een voltreffer te maken. U komt toch ook? Een echte belevenis. Iedereen is van harte welkom. (marcel van de vijver, foto’s danny de lobelle)