Gratis pasfoto’s bij de gemeente Lierde dankzij nieuw systeem.

Vanaf nu kun je bij de dienst Burgerzaken van Lierde gratis pasfoto’s laten maken voor je identiteitskaart, reispas, Kids-ID of verblijfskaart. Dit kan dankzij het nieuwe Live enrollment-systeem dat de gemeente trots heeft ingevoerd.

Hoe werkt het? Simpel. Als je een identiteitsbewijs aanvraagt, worden je pasfoto’s meteen gemaakt, precies zoals de wet voorschrijft. Zo hoef je zelf niet meer op zoek naar een fotograaf en weet je zeker dat alles in orde is. Het bespaart je tijd én geld.

Burgemeester Jurgen Soetens is blij met deze vooruitgang: “Met dit systeem maken we het onze inwoners makkelijker en betaalbaarder. Het is een mooie stap naar een moderne en klantvriendelijke gemeente.”

Wil je meer weten? Kijk dan op de website van Lierde: www.lierde.be. Of neem contact op met de dienst Burgerzaken via burgerzaken@lierde.be of 055/43.10.10.