Opgelet: foutieve data in Infokrant Egmont en stadsmagazine
In samenwerking met de plaatselijke Rode Kruis-afdeling worden er door het Oost-Vlaams Bloedtransfusiecentrum van het Rode Kruis Vlaanderen ieder jaar in Zottegem om de drie maanden (in januari, april, juli en oktober) bloedinzamelingen gehouden. Telkens vinden er dan drie sessies plaats.
In het kader van de tweede reeks bloedinzamelingen van dit jaar kunnen vrijwillige bloedgevers zich in het LDC Egmontop de OCMW-site (ingang via de A. Gevaertlaan) aanmelden op woensdag 9 april van 16 tot 19 uur alsook op vrijdag 18 en 25 april telkens van 17 tot 20 uur (*).Om alles veilig te laten verlopen, is het (sinds coronatijden) voortaan wel noodzakelijk op voorhand een afspraak te maken voor donatie. Dit kan via de website donorportaal.rodekruis.be. Naast de trouwe vrijwillige bloedgevers zijn uiteraard ook nieuwe kandidaat-donoren welkom, eveneens op afspraak.
(*) De aandacht wordt er op gevestigd dat enkel bovenstaande data correct zijn en dat zowel in Infokrant Egmont als in het stadsmagazine Zoveel Zottegem foutieve data vermeld worden. In tegenstelling tot de aankondiging in zowel het laatste als voorlaatste nummer van eerstgenoemd reclameblad is er helemaal geen bloedinzameling gepland op zaterdag 26 april. In het stadsmagazine Zoveel Zottegem wordt blijkbaar (nog) gewag gemaakt van de data van de bloedinzamelingen in april van vorig jaar.