Montmarktje op Paasmaandag 21 april in Roborst (Zwalm)

Welkom op Montmarktje, uw rendez vous met de lente in Roborst!

Binnen een week heeft in Roborst het sympathieke marktje ‘Montmarktje plaats.

Geert Bousard: ” Graag nodigen nodigen we jullie uit voor de 7e editie van Montmarktje, op Paasmaandag 21 april 2025 van 10:00 tot 16:00 uur. Het charmante kerkplein van Roborst vormt opnieuw het decor voor een dag vol gezelligheid, ontdekkingen en genieten van het beste dat de Vlaamse Ardennen te bieden hebben.

Laat je verrassen door ons aanbod van eerlijke, gezonde bio,ambachtelijke en lokale producten. In de schaduw van de kerk proef je de unieke combinatie van Vlaamse Ardennen kwaliteit met een vleugje Franse flair. Onze enthousiaste standhouders verwelkomen je met een flinke dosis joie de vivre en nodigen je uit om hun lekkernijen, kunstwerken en ambachtelijke creaties te ontdekken. Bienvenu au ‘bon marché’!

Muziek en ambiance Om 11 uur zorgen de jonge muzikanten van Funfare voor een feestelijke start. Want de toekomst, die is aan de jeugd! Later op de dag brengt de vijfkoppige band ‘Vrijdag’ het plein in beweging met een mix van blues, americana, soul, funk en calypso. Zet je schrap, want vanaf 15 uur gaan alle remmen los!

Genieten aan onze bar Sur place Of het nu zonovergoten of licht bewolkt is, aan onze bar ‘Sur place’ is het altijd gezellig. Kom langs, proef, ontdek en geniet van de authentieke sfeer die Montmarktje zo bijzonder maakt.

Tout le monde welkom! We kijken ernaar uit om samen met jou een heerlijk voorjaarsfeest te vieren. Tot dan!”