Jong Positief Ninove organiseert gespreksavond met twee jonge burgemeesters

Op vrijdag 7 november 2025 organiseert Jong Positief Ninove, de jongerenafdeling van Positief Ninove, een inspirerende avond onder de titel “Burgemeester & Jong”. In de Liberale Kring van Ninove gaan twee van de jongste burgemeesters van Vlaanderen met elkaar in gesprek over hun visie op politiek, leiderschap en de toekomst van lokaal bestuur.

Aan het woord zijn Dennis Franssen (30), burgemeester van Pelt voor CD&V, en Thomas Geys (29), burgemeester van Tervuren voor Open VLD. Ondanks hun jonge leeftijd staan beide burgemeesters aan het hoofd van dynamische lokale besturen. Hun parcours toont dat leeftijd geen belemmering vormt om verantwoordelijkheid te nemen, maar juist een bron kan zijn van vernieuwing.

Tijdens het gesprek, dat gemodereerd wordt door Paulien Kosynsky, voorzitter van Jong Positief Ninove, zullen Dennis en Thomas reflecteren over wat hen drijft, welke uitdagingen ze tegenkomen en hoe ze jongeren willen betrekken bij beleid en besluitvorming. Het wordt een eerlijk en inspirerend gesprek over de kracht van jonge leiders, het belang van betrokkenheid en de manier waarop politiek dichter bij de mensen kan staan.

“We willen laten zien dat politiek niet saai of afstandelijk hoeft te zijn voor jongeren, maar een plek waar je echt verschil kan maken,” zegt Paulien Kosynsky. “Dennis en Thomas laten zien dat jonge stemmen krachtig kunnen wegen.”

De avond start om 19 uur en om 19.30 uur start de gespreksavond. Iedereen die geïnteresseerd is in politiek, vernieuwing of lokale betrokkenheid is van harte welkom.

Praktische informatie

Wanneer: vrijdag 7 november 2025 om 19u30
Waar: Liberale Kring, Ninove

Inschrijven: https://forms.gle/f9PKSRCxhavL4TMo8