Kleuters ’t Kapoentje op bezoek bij hondenschool Kwispel.

De tweede en derde kleuterklas van kleuterschool ’t Kapoentje uit Hemelveerdegem kozen dit schooljaar zélf voor het thema “De hond”. Dat onderwerp bleek al snel een schot in de roos: de kinderen kwamen met verhalen, vragen en heel wat enthousiasme. Als kers op de taart trokken de klassen deze week op bezoek naar hondenschool Kwispel in Sint Maria Lierde.

Bij Kwispel kregen de kleuters een warme ontvangst en een rondleiding helemaal op hun maat. Ze ontdekten waarom honden naar de hondenschool gaan, wat ze er precies leren en hoe hond en baasje samen oefenen. Baasje Kevin gaf een knappe demonstratie met zijn honden, die de kinderen met open mond volgden. Vooral de verschillende commando’s en trucjes maakten veel indruk.

Daarna mochten de kleuters zelf een stukje van het parcours proberen, iets waar ze al van het begin naar uitkeken. Het leverde vrolijke gezichten, enthousiaste reacties en heel wat verwondering op.

De school bedankt hondenschool Kwispel voor het hartelijke onthaal en de tijd die ze maakten om de kinderen dit bijzondere moment te bezorgen. Volgens de juffen is één ding zeker: “Hier zullen ze nog lang over napraten.”