Kerst- en eindejaarsfestiviteiten in Zottegems stadscentrum

In de voorbije dagen is er werk van gemaakt om het Zottegemse stadscentrum ter gelegenheid van de eindejaarsperiode en -festiviteiten in een aangepast kleedje te steken. Onder meer de feestverlichting in de centrumstraten, de kerststal aan de dekenale kerk en de prachtige reuzespar tegenover het stadhuis zouden in deze donkerste periode van het jaar moeten bijdragen tot een stemmig decor met daarbij ook nog als trekpleister de overdekte Kerstbar op het marktplein die vandaag vrijdag 5 december officieel geopend wordt.

Tot en met zondag 28 december zal men er gedurende vier weekends aan tien chalets winterse sfeer en gezelligheid kunnen beleven. De tent zal telkens open zijn op vrijdag van 17 tot 0u30, op zaterdag van 15 tot 0u30 en op zondag van 15 tot 22 uur (optioneel tot 23 uur). Door de standhouders zal gezorgd worden voor een muzikaal omkaderend programma. Zo kondigt de affiche voor dit weekend deze optredens aan: op vrijdag 5 december om 20 uur Fox and The Bullocks en om 22u30 dj Bonuzz, op zaterdag 6 december van 20 tot 22 uur dj Oliver V en vanaf 22u15 dj Calictric, op zondag 7 december om 17 uur Filthy Tunes en vanaf 20 uur C’est ça.

Daarnaast vindt er ook nog één kerstmarktweekend plaats op zaterdag 20 december van 15 tot 23 uur (optioneel tot 0u30) en op zondag 21 december van 15 tot 22 uur (optioneel tot 23 uur) waarvoor dan rond de Markt en de dekenale kerk en op het Zavelplein (in plaats van vroeger in de Heldenlaan) nog eens een 20-tal chalets  zullen opgesteld worden. Meer hierover in een later NUUS-artikel.

Lees ook:  Zottegem – Feestverlichting meer dan 80% duurder, kerstboom mooiste in jaren