- Studentenclub Moeder Egmont heeft geen toestemming gekregen om het standbeeld van Egmont op de Markt aan te kleden (met pet en lint) ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van deze vereniging die dit jubileum dezer dagen viert. Wel mogen de studenten vandaag zaterdag 21 maart hun feestweek afsluiten met een ’lustrumcantus’ in de Ridderzaal.
- Het stadsbestuur besliste om niet in te gaan op het aanbod vanuit het dekenaat Zottegem om het Parochiaal Centrum op het Sint-Martinusplein in Velzeke aan te werven en het gebouw een publieke bestemming te geven. ”Gelet op de huidige prioriteiten in het patrimoniumbeheer en de beperkte financiële armslag”, zo luidt de motivering van de beslissing.
- Om dezelfde reden werd beslist om evenmin in te gaan op het voorstel dat het college kreeg tot aankoop van het pand Le Miracle aan de Smissenhoek in Erwetegem. In dit geval suggereerde de eigenaar (uit Balegem) om het pand te gebruiken als mogelijke uitbreiding van de stedelijke basisschool De Smidse of (extra) ruimte voor kinderopvang, ontmoetingsplek voor de buurt of lokaal dienstencentrum.







