Zottegemse Leona De Koker is 101 jaar in Brakel (RVT Najaarszon)

In RVT Najaarszon in Nederbrakel werd vandaag Leona De Koker gevierd ter gelegenheid van haar 101ste verjaardag. Leona werd geboren op 1 april 1925. 

Leona, geboren op 1 april 1925, woonde samen met haar ouders Albert en Bertha, zus Frida en broers Willy en Hubert in de Meerlaan in Zottegem alwaar de ouders een eigen zaak in sanitair en verwarming runden. Leona, haar zus en broers zijn van hun kleuter- tot en met hun middelbaar onderwijs op kostschool geweest in Jemappes en Enghien. De oorlog kwam ook in hun jeugd voorbij. Maar niettegenstaande die Tweede Wereldoorlog beleefden zij toch mooie tienerjaren! Vervolgens leerde zij haar man Roger Fermans kennen. Hun liefde voor elkaar was zo intens dat zij besloten in 1950 in het huwelijksbootje te stappen. Na hun huwelijk is het koppeltje gaan wonen in Gentbrugge. Het ondernemerschap zat hen ècht wel in het bloed. Leona had een speelgoedwinkel en Roger had een eigen keukenbedrijf.

Schepen Sabine Hoeckman: “Leona, jij hebt al een hele mooie leeftijd bereikt, samen met de kinderen en de 5 kleinkinderen: Tim, Dylan, Diederik, Nicolas en Kim. Wij, allemaal samen, wensen jou er nog een aantal gelukkige jaartjes bij! Geniet nog ten volle met iedereen hier aanwezig van deze mooie dag! “

Voor deze gelegenheid werd een mooie taart  gebakken!