Merelbeke-Melle – Briljanten huwelijk voor Emiel Janssens en Georgette Develter

Emiel Janssens en Georgette Develter vierden hun briljanten huwelijk. Het koppel werd officieel ontvangen in de raadszaal van het gemeentehuis van Merelbeke-Melle.

Emiel en Georgette leerden elkaar kennen tijdens de Gentse Feesten en huwden op 5/7/1961 en Ledeberg. Het koppel kreeg twee kinderen Ann en Luc en op hun beurt zorgden zij voor zes kleinkinderen.

Kort na hun huwelijk maakte Emiel een opvallende carrièreswitch. Hij werkte eerst vijf jaar op zee, maar koos daarna voor een job bij het Belgisch Staatsblad, waar hij linotypist was (letterzetten in lood).  “Van zijn vrouw mocht hij niet meer de zee op”, klinkt het met een knipoog. In zijn vrije tijd was Emiel een fervent surfer. Samen bouwden Emiel en Georgette aan een leven van vijfenzestig jaar huwelijk, bekroond met hun briljanten jubileum. Het lokaal bestuur van Merelbeke-Melle zette het echtpaar daarom feestelijk in de bloemetjes tijdens een officiële viering in het gemeentehuis.