Herzele – KO.SHU verwent klanten met herstelworkshop, fotoshoot en extraatjes tijdens Weekend van de Klant

Bij KO.SHU aan Solledveld (30) in Herzele staat het Weekend van de Klant van vrijdag 2 tot en met zondag 4 oktober in het teken van mode, creativiteit en een bedankje voor de klanten. Op het programma staan onder meer een workshop om kleding zichtbaar te herstellen, een gratis fotoshoot en dubbele Joyn-punten. Ook feestlocatie KOKON FEEST opent het hele weekend de deuren.

Met het thema ‘Make. Shoot. Double.’ kiest KO.SHU voor drie dagen met telkens een andere activiteit. “Geen klassieke kortingsactie, maar drie dagen waarin we iets willen teruggeven aan de mensen die KO.SHU bezoeken, dragen en mee laten groeien”, klinkt het bij de organisatoren.

Het hele weekend worden bezoekers getrakteerd op een drankje. Bij elke aankoop hoort bovendien een kleine goodiebag. Sommige zakjes bevatten een extra verrassing, zoals een strijkpatch van Petit Pouri, iets uit het KO.SHU Laboratoire of een van de vier INDEE-sjaaltjes die de winkel mag weggeven naar aanleiding van het tienjarig bestaan van het merk.

Kleding herstellen met een creatieve toets

Vrijdag 2 oktober is KO.SHU van 11 tot 21 uur open voor een dag en avond shoppen. Bezoekers kunnen de herfst- en wintercollectie ontdekken en ook een kijkje nemen bij KOKON.

Van 19 tot 21 uur begeleidt textielontwerper Charlotte Vandenborre een workshop ‘visible mending’. Daarbij worden gaten, vlekken en slijtplekken in kleding niet verstopt, maar op een creatieve manier verwerkt in het ontwerp. Onder meer borduursteken, patches, lapjes stof en de Japanse sashikotechniek komen aan bod.

Deelnemers brengen zelf één kledingstuk mee dat ze willen herwerken. De workshop is gratis voor bestaande KO.SHU-klanten. Wie die avond een aankoop doet, kan eveneens gratis aansluiten. Het aantal plaatsen is beperkt en vooraf inschrijven via de webshop van KO.SHU is verplicht.

Klanten voor de lens

Zaterdag 3 oktober, van 11 tot 18 uur, wordt in KOKON een tijdelijke KO.SHU × Stoorzender Fashion Studio ingericht. Ditmaal staan de klanten zelf voor de camera.

Wie zaterdag een nieuw kledingstuk koopt, kan daarmee een look samenstellen voor de fotoshoot. Ook bestaande klanten mogen hun favoriete KO.SHU-outfit aantrekken of meebrengen. De shoot is gratis voor KO.SHU-klanten, die in een outfit van de winkel worden gefotografeerd. Achteraf ontvangen ze twee afgewerkte beelden digitaal cadeau.

Op zondag 4 oktober is de winkel open van 11 tot 16 uur. Die dag krijgen klanten dubbele Joyn-punten op hun aankopen.

Ook KOKON FEEST opent de deuren

Tijdens het hele weekend kunnen bezoekers ook kennismaken met KOKON FEEST. Zonder afspraak kunnen ze de zalen en de tuin bekijken en de mogelijkheden voor een verjaardag, communie, trouwfeest, babyborrel, familiefeest of bedrijfsevenement ontdekken. Kinderen zijn welkom in de speelruimte of op het springkasteel.

Meer info?

Website KO.SHU