Prins Carnaval Groot Zottegem Mylan sluit zijn carnavalsjaar af met een afscheidsbal in OC Velzeke. Op vrijdag 20 november staat de avond in het teken van ‘De Prinsenschool’. Ook Louis Flion komt langs voor een optreden.
Met een knipoog naar het schoolleven kondigt Mylan het einde van zijn prinsenjaar aan. “Een nieuw schooljaar gaat van start… Maar voor mij is het tijd om afscheid te nemen van de Prinsenschool. Na een fantastisch carnavalsjaar ben ik afgestudeerd!”, klinkt het.
Mylan nodigt iedereen uit om samen met hem zijn prinsenjaar feestelijk af te sluiten. De deuren van OC Velzeke openen om 20 uur. Vanaf 23 uur zorgt Louis Flion voor de muzikale ambiance. Het afscheidsbal vindt plaats op vrijdag 20 november 2026 in OC Velzeke. De toegang is gratis.







