Ratara brengt griezelige ‘Vertelsels voor Verdorven Kinderen’ naar Zottegem

Het Zottegemse vertelcollectief Ratara brengt op zaterdag 24 oktober ‘Vertelsels voor Verdorven Kinderen’ naar Maboel in ’t Gildenhuis in Zottegem. Verwacht bloederige verhalen, griezelige wendingen en hier en daar een vleugje zwarte humor. Ondanks de titel richt de voorstelling zich op een publiek vanaf 16 jaar.

Niet elk verhaal eindigt met ‘ze leefden nog lang en gelukkig’. Dat bewijzen vertellers Jan Haegeman, Gregory Naert, Greet Willemse en Sven Van Trappen tijdens een avond waarop ze de donkere kant van de verbeelding opzoeken. Hun verhalen schuren, verrassen en doen huiveren, maar laten af en toe ook ruimte voor een lach.

De voorstelling begint om 20 uur. De toegang is gratis. Wie de vertellers wil steunen, kan een vrije bijdrage geven.

Wie er in Zottegem niet bij kan zijn, krijgt nog twee kansen. Op zaterdag 31 oktober trekt Ratara naar Klein Zwitserland in Zwalm en op zaterdag 7 november naar Ô Monde des Histoires in Brussel. Beide voorstellingen beginnen eveneens om 20 uur.

Meer informatie en reserveren voor de voorstelling in Zottegem kan via www.wicket.be/ratara/vertelsels-voor-verdorven-kinderen-zottegem.