Valentijnsactie Vlaams Belang Zottegem: “Wij kiezen voor Vlaming die werkt, bijdraagt en verantwoordelijkheid opneemt”

Vlaams Belang Zottegem laat weten tijdens de valentijnsperiode een actie te organiseren onder de noemer ‘Een hart voor onze mensen’.

“Leden onze lokale afdeling delen pamfletten en snoepjes uit om onze boodschap kracht bij te zetten. Het Vlaams Belang kiest resoluut voor de Vlaming die werkt, bijdraagt en verantwoordelijkheid opneemt”, zegt voorzitter Dorian Delobel, de voorzitter van Vlaams Belang Zottegem (zie link). “Valentijn draait voor ons niet om loze symboliek, maar om echte zorg voor onze mensen. Met deze Valentijnsactie wil het Vlaams Belang aanklagen dat het leven voor de gewone Vlaming steeds moeilijker wordt. Stijgende accijnzen op energie en brandstof, hogere dagelijkse kosten en een beleid dat werken steeds minder doet lonen, zetten alsmaar meer gezinnen onder druk. “Zelfs wie elke dag zijn best doet, komt vandaag steeds moeilijker rond. Dat is geen toeval, maar het gevolg van verkeerde politieke keuzes. Tegelijk hekelen we met onze partij dat er wél miljarden blijven vloeien naar het falende migratie- en asielbeleid.”

“Terwijl onze mensen moeten inleveren, verdwijnt 1,1 miljard euro in de asielfactuur en gaat nog eens 2 miljard euro verloren doordat de sociale zekerheid niet wordt afgeschermd. De limiet is bereikt”, benadrukt Vlaams Belang Zottegem fractieleider / raadslid Stijn De Bruycker. “Volgens ons is het hoog tijd dat de prioriteiten eindelijk juist worden gelegd. Met onze actie ‘Een hart voor onze mensen’ willen we met het Vlaams Belang ook duidelijk maken dat er wél alternatieven zijn. Sociale woningen eerst voor onze mensen, een einde maken aan de asielchaos, sociale zekerheid enkel voor wie hier bijdraagt, gedaan met de Vlaamse geldtransfers naar Brussel en Wallonië, en wie werkt netto meer laten overhouden: dát zijn de keuzes van het Vlaams Belang, vertrekkend vanuit zorg en rechtvaardigheid. En dat niet alleen op Valentijn, maar élke dag opnieuw. Enkel het Vlaams Belang zet onze mensen op de eerste plaats.”