·2 min lezen·1770 weergaves

- Dit evenement is voorbij.
Brunch-It-Yourself
12 april

Ben je op zoek naar een manier om vrienden of familie te verrassen met een luxe brunch? Met Pasen en Moederdag in het vooruitzicht, is dit het ideale moment om je brunchvaardigheden naar een hoger niveau te tillen! Tijdens de workshop, onder begeleiding van een ervaren chef, leer je verrassende en verfijnde brunchgerechten bereiden.
We bieden twee sessies aan:
Groep 1: Hartige gerechten met seizoensklassiekers (met Chef Julie Baekelandt van restaurant Assiette De Juliette)
🕗 08:00 – 11:00 uur
Groep 2: Zoete brunch-inspiraties door een echte chef-patissier
🕜 13:00 – 16:00 uur
Na afloop van de workshop krijg je de gelegenheid om jouw culinaire creaties te delen met vrienden of familie (maximaal 3 extra gasten).
Bovendien zullen er die dag ook een aantal lokale makers aanwezig zijn met hun overheerlijke producten. Kom dus zeker langs & ontdek welke lokale troeven er allemaal te ontdekken vallen!
INSCHRIJVEN KAN VIA DE LINK: https://forms.gle/wKNAitQaZyGiKNyK7