Nieuwjaarsontmoeting Natuurpunt Herzele ‘Natuur op het spel’

natuurhuis.jpg

Herzele, 16/01/2018 –  Natuurpunt Herzele nodigt op vrijdag 26 januari 2018 haar leden en sympathisanten uit op een nieuwjaarsontmoeting en algemene ledenvergadering.

“2017 was voor Natuurpunt Herzele een topjaar: 323 Herzeelse gezinnen zijn lid van onze afdeling, er werden een 25-tal activiteiten georganiseerd met honderden deelnemers, er werden plannen gemaakt voor een Natuur.huis in Sint-Antelinks en de gemeente Herzele kocht terreinen in het noorden van de gemeente die samen met Natuurpunt Herzele ontwikkeld zullen worden als natuurgebied.  2018 is pas begonnen en toch popelen we al om jullie dit alles uitgebreider en persoonlijk te vertellen. De jaarlijkse ledenvergadering is daarvoor natuurlijk d é gelegenheid.”

Programma

Na een korte terugblik op 2017 en een vooruitblik op 2018 maken we op een leuke en speelse manier kennis met onze afdeling met Natuur op het spel.  We ronden af met een babbel en een hapje en een drankje.

Praktisch

Datum: vrijdag 26 januari 2018 om 20u

Locatie: Oude Pastorie, Sint-Mauritsplein 9, Ressegem

X