Chiro en Scouts krijgen 1.900 euro van voorZwalm!

 

Het unieke eetfestijn BENEFRIET kende een mooi succes met een totale opbrengst 1.889.80 euro.

Absoluut een mooi resultaat, gezien het ging om een eetfestijn op een weekdag.

Het resultaat is reeds overgeschreven op de rekening van het nieuwbouwproject van Chiro en Scouts Zwalm.

 

Het voorZwalm-team is dan ook erg verheugd met het resultaat. “We hadden met voorZwalm al ingetekend op de gouden sponsoring van het nieuwbouwproject, zo hopen we dat we op die manier de realisatie van het droomproject van Chiro en FOS Scouts een stapje dichter hebben gebracht”, zeggen Edith De Temmerman, Francia Neirinck, Emmy Herregodts en Patrick Moreels.

 

Het is toch uniek voor Zwalm dat een vereniging een eetfestijn organiseert waarbij de integrale winst wordt doorgestort aan een andere vereniging”, zeggen Bruno Tuybens, Nina Roest, Greet Van Herpe en Tom Aelbrecht. “Maar onze jeugdverenigingen zijn de toekomst van het jeugdbeleid in onze gemeente!”.