Gezinsbond Zes schenkt paaseitjes aan personeel AZ Sint-Elisabeth en Lichtpunt

Gezinsbond Zes, de afdelingen Zottegem, Elene en Strijpen, heeft de paaseitjes die werden besteld voor de leden weggeschonken aan twee Zottegemse goede doelen: het personeel van het AZ Sint-Elisabeth en Lichtpunt.  

“Reeds enkele jaren bezorgen wij aan onze leden rond deze tijd van het jaar een zakje met paaseitjes. Ook dit jaar wilden we deze traditie verder zetten…”, legt Ann De Backer van Gezinsbond Zes uit. “Het coronavirus heeft evenwel roet in het eten gegooid. Aangezien de paaseitjes al waren besteld, hebben we naar een oplossing gezocht voor de kilo’s chocolade die we nu jammer genoeg niet kunnen uitdelen aan onze leden. Het bestuur heeft dan ook beslist deze paaseitjes te doneren aan twee Zottegemse goede doelen. Een deel van de eitjes werd geschonken aan het personeel van het Sint-Elisabethziekenhuis om hen te bedanken voor hun inzet in deze moeilijke tijden. Ook de vzw Lichtpunt werd niet vergeten en kreeg een deel van de paaseitjes overhandigd voor de voedselbedeling bij de kansarmen in Zottegem. Na de afgelasting van onze tweedehandsbeurs — eveneens omwille van het coronavirus — is dit al onze tweede activiteit die wij noodgedwongen in het water zien vallen. Maar momenteel komt de gezondheid van eenieder op de eerste plaats.”