Rotary Geraardsbergen schenkt Chromebooks aan GO! Atheneum Geraardsbergen

Guy D’Hoe, Brecht Persoons, Dirk Van Huffel, Bernard Carion,
Roger Van Liefferinge, Chris Teirlinck


Geraardsbergen. Dirk Van Huffel, voorzitter van Rotary Geraardsbergen, overhandigde vandaag een cheque ter waarde van € 1500 aan Brecht Persoons, directeur van GO! Atheneum Geraardsbergen. De school investeerde dit bedrag in de aankoop van zes Chromebooks voor leerlingen.

‘Onze school heeft via Guy D’Hoe, als stagepartner, een goed contact met Rotary Geraardsbergen. Dankzij de steun van deze vereniging kunnen wij investeren in didactisch materiaal voor onze leerlingen. In het verleden was er al een mooie samenwerking in het kader van een dienst aan de gemeenschap voor de aankoop van schilderskoffers voor leerlingen uit de richting Schilderen en Decoratie. Vandaag kunnen wij dankzij ditzelfde principe investeren in zes extra Chromebooks . Deze toestellen zullen zeker van pas komen en aan leerlingen de kans bieden om hun leerproces optimaal verder te zetten’, aldus directeur Brecht Persoons.