Geen pop – up skatepark in augustus

Schepen Elsy De Wilde: ‘Ook jeugd is slachtoffer van COVID – 19’

Elk jaar voorziet de gemeente Oosterzele in augustus een pop — up skatepark. De politiezone nam terecht verstrengde coronamaatregelen, skaten zal dus niet mogelijk zijn. (Reporter 17, foto Danny De Lobelle).
De dienst Jeugd en Sport is momenteel gestart met de voorbereiding van het participatietraject voor een vast skatepark in Oosterzele. Schepen Elsy De Wilde: ‘We willen jongeren extra motiveren om buiten te spelen. De voorbije jaren was er telkens een mooie opkomst van tal van jongeren voor het pop-up skatepark. Ik vind het zeer spijtig dat onze jeugd slachtoffer is van COVID — 19 en dat we zoveel jongeren moeten teleurstellen. Maar we moeten het nu eerst veilig en gezond houden voor de ganse bevolking.   Maar we hebben ook goed nieuws, er komt een vast skatepark in de onze gemeente, de jeugd zal er het hele jaar kunnen skaten,’ meldt schepen voor jeugd Elsy De Wilde.     Reporter 17