EC Oudenove zoekt jeugdspelers en -trainers

EC Oudenhove, een zeer familiale voetbalclub gelegen op de glooiende heuvels van Pijperzele, kan op enkele flanken nog versterking gebruiken en is misschien op zoek naar jou!

“Voor verschillende van onze jeugdreeksen zijn wij nog op zoek naar enkele spelers; maar ben je al wat ouder en geef je graag je kennis door dan kan je bij ons ook als trainer aan de slag! Ben je geboren tussen 2004 en 2015 en sjot je ook graag eens tegen een bal of hou je van voetbal in het algemeen, kom dan zeker eens langs! Wij bieden je graag 3 gratis proeftrainingen aan en onze jeugdcoördinator Hans Verschelden geeft je met plezier meer uitleg als je eens langs komt tijdens onze trainingen. Dit kan steeds op woensdagavond en vrijdagavond tussen 18 u en 19 u op onze terreinen gelegen te Pijperzele — 9620 Sint-Maria-Oudenhove. Ook naast het veld kan je hem steeds bereiken via  hansverschelden@gmail.com! Spreekt de rol van trainer je eerder aan; contacteer hem dan zeker! Voor onze eerstejaars U15 zijn wij immers dringend op zoek naar een trainer. Bij interesse, aarzel niet en kom eens af! Kom zeker eens mee genieten van onze familiale sfeer en laat u overtuigen door al onze enthousiastelingen op en naast het veld.”

X