Studentenkring Sottegem zet haar sponsors in de bloemetjes ter ere van de verjaardag van hun peter zaliger Miele

Naar aanleiding van de verjaardag op 27 mei van volkszanger Miele zaliger, hun peter, heeft Studentenkring Sottegem haar sponsors in de bloemetjes gezet.

“Miele was de eerste peter van onze vereniging en we zingen het clublied op de tonen van zijn Zottegem Blues”, zegt PR-verantwoordelijke van de club Dyllis De Pessemier. “De verjaardag van Miele, 27 mei, blijft voor ons dus altijd een bijzonder moment waarop we graag van de gelegenheid gebruik maken om hem nog eens te eren. Wij klinken vandaag dan ook mee een potsen bier op Miele, op Zottegem, op SKS. En dat doen we niet alleen, we doen dat graag samen met al onze sponsors, want het is dankzij hen dat we onze vereniging jaar in, jaar uit kunnen laten draaien. We zijn hen daar natuurlijk enorm dankbaar voor en willen dat op deze manier ook laten zien. Bij ons stierft er nog niemand van den dust!”

Meer info over Studentenkring Sottegem op Facebook

X