EC Oudenhove zoekt trainers voor jeugdreeksen

EC Oudenhove, een zeer familiale voetbalclub gelegen aan Pijperzele in Sint-Maria-Oudenhove, is op zoek naar enkele trainers voor hun jeugdreeksen en doet een oproep.

“Voor verschillende van onze jeugdreeksen zijn wij nog op zoek naar enkele trainers. Geef je graag je kennis door dan kan je bij ons als trainer aan de slag! Dit zowel voor de jongere categorieën als voor de oudere reeksen. Wij beschikken over heel wat jeugdig talent dat zit te wachten op een enthousiaste begeleider  Diploma is een plus, maar geen vereiste! Zin om ons te vervoegen? Aarzel niet en laat het ons weten via onze jeugdcoördinator Jurgen op 0497/30.97.22. Je kan ons ook steeds op woensdagavond en vrijdagavond tussen 18 u en 19 u bereiken op onze terreinen gelegen te Pijperzele – 9620 Sint-Maria-Oudenhove. Kom zeker eens mee genieten van onze familiale sfeer en laat u overtuigen door al onze enthousiastelingen op en naast het veld.”

Meer info?