Secretaris van TuinHier Lieven Botteldoorn (36) is overleden

Secretaris Lieven Botteldoorn (36) van TuinHier  (Brakel) is overleden.

Voorzitter Guy Gijselinck  ( TuinHier) verwoordde dit verlies als volgt : “Lieven is in het bestuur van TuinHier begonnen als secretaris op 1 maart 2011. Als zoon van Rudy , zelf ook bestuurslid was Lieven geen onbekende voor mij. Zelfs al had hij zelf geen tuin, toch wilde hij zich ten volle inzetten als secretaris voor onze vereniging. In een minimum van tijd had hij zich volledig ingewerkt en alle taken overgenomen. Hij bleef kalm en attentvol in alle omstandigheden en  niets kon hem van zijn stuk brengen. Alle taken die hem toevertrouwd werden, werden stipt en punctueel uitgevoerd. Bij de bestuursvergaderingen waren alle programmapunten goed voorbereid en kom je erop rekenen dat het verslag binnen het uur na de vergadering in je mailbox lag. Een even talentvolle secretaris voor onze vereniging vinden zal moeilijk zijn. We zullen hem erg missen, niet alleen als secretaris maar zeker als mens, collega en goede vriend. ”

X