Jeroen Vercruysse is lijsttrekker voor GROEN in Brakel  

Groen Brakel, de nieuwe politieke partij in onze gemeente, heeft de volgorde van haar kandidaten voor de komende gemeenteraadsverkiezingen vastgesteld. Met een frisse en vernieuwende kijk op lokale politiek en een sterke betrokkenheid bij de gemeenschap, heeft Groen Brakel een democratisch proces doorlopen waarin alle leden hun stem konden laten horen bij het samenstellen van de kandidatenlijst.

Philippe Wittevrongel, die al ervaring heeft binnen de partij Groen, nam bij de oprichting tijdelijk de rol van lijsttrekker op zich en blijft een belangrijke drijvende kracht binnen de partij. De politieke betrokkenheid is de afgelopen maanden sterk gegroeid, wat resulteerde in de keuze van ondernemer Jeroen Vercruysse als nieuwe lijsttrekker. Daarnaast krijgt Fien Neirynck, een vertrouwd gezicht in Brakel door haar jarenlange inzet als coördinator van kinderboerderij Diggie, een prominente plek op de lijst. Samen vormen ze, met alle leden van Groen Brakel, een team dat zich vol inzet voor een groenere en duurzamere toekomst voor onze gemeente.

De lijst telt momenteel 17 kandidaten en blijft groeien. Groen Brakel streeft naar een volledige lijst tegen september.