Familie van werknemers krijgt blik achter de schermen bij Sanorice

Zaterdag werd de familie van de werknemers van Sanorice uitgenodigd voor een blik achter de schermen. Om het extra gezellig te maken werd voorzien in animatie voor kinderen en was er een toog en diverse eetkraampjes. De lokale band The Petti Bells zorgde voor een prachtige set en kreeg veel mensen aan het dansen.

Sanorice Belgium maakt deel uit van de Sanorice Holding groep en is één van de vier operationele fabrieken. De overige vestigingen zijn gevestigd in Veenendaal (NL), Borgo Vercelli (IT) en in Nowa Sol (PL). In Zottegem zijn er 310 mensen tewerkgesteld, verdeeld over een dagploeg, wisselende ploegen overdag en een vaste nachtploeg. Sanorice produceert ongeveer 240 private label-referenties voor meer dan 100 klanten over de ganse wereld. Het zwaartepunt situeert zich vooral in Europa waarbij Scandinavië en Duitsland de grootste afzetmarkten zijn.

De familiedag lokte 300 bezoekers. Ze konden deelnemen aan een rondgang in productie waarbij één productielijn draaiende was en waarbij ze langs het magazijn, mengzolder, pofferij en inpakzone konden gaan om het proces van begin tot einde te volgen. Na de rondgang was er een proefstand waarbij de meest recent gelanceerde artikelen konden worden geproefd. Iedereen mocht pakjes van het huismerk Vitarice (in 2 smaken: kaas en BBQ) meenemen naar huis. Er was een ook fotoreportage van Sanorice door de jaren heen en er werd een fotobooth voorzien om leuke momenten van de familiedag vast te leggen. Iedereen kon ook proeven van een bier op basis van de productieresten van maiswafels. Het werd gebrouwen bij de buren van de Hoevebrouwers. Foto’s van de productie mogen niet gedeeld worden (company policy).

Meer info?

Website en Facebookpagina