Jong Landelijke Gilde Oosterzele organiseert 4de dropping

Avontuurlijk en spannend

Op vrijdag 24 en zaterdag 25 april kan je dankzij Jong Landelijke Gilde Oosterzele deelnemen aan een dropping. Dat moet je echt eens meemaken. Wegens het groot succes van de drie vorige edities, stond het in de sterren geschreven dat er vervolg zou komen. Kruis alvast 24 en 25 april aan. Deelnemen belooft heel spannend en avontuurlijk te worden. ‘Just sign in, see you soon’, klinkt het bij het ambitieus Jong Landelijke Gilde Oosterzele. Je vertrekt aan het Erfgoedhuis, Sint – Antoniusplein 10 in Moortsele, dat ook de eindbasis is. Snel wezen, het aantal deelnemers is beperkt. Deelnemen kost 10 euro per persoon, maximaal 8 deelnemers per groep. Start tussen 18 u 30 en 22 u. Je wordt geblinddoekt opgeladen en je wordt naar een onbekend terrein vervoerd. Aan de hand van vragen /opdrachten wordt de route bewandeld en gaan de deelnemers drie checkpoints passeren waar je ook verwend wordt. Tijdens de dropping kan je deelnemen aan een een leuke wedstrijd.
Je kan zelf uw tijdslot kiezen. Vooraf inschrijven via QR – code. Snel wezen, de drie vorige edities waren in een mum van tijd uitverkocht.
Een goed idee, zo’n dropping brengt een waslijst aan voordelen mee. Niet alleen voor het lichaam, maar ook voor het hoofd. Het zorgt voor meer mentale veerkracht. Het geeft je letterlijk zuurstof, een fris hoofd en rust ook. Eeuwen geleden wist met het al, een gezonde geest in een gezond lichaam. ‘Mens sana in corpore sano’, dat besef is zo oud als de straat. Het geeft je een mentale opkikker. Je gaat zelf voelen, hoe deugddoend beweging is. Hoe het niet alleen ons lichaam versterkt maar ook de geest veerkrachtiger en stress bestendiger maakt. Deelnemen aan een dropping  is een heerlijke manier om “quality time’ door te brengen met vrienden, of een groepje.
Op naar de 4 de editie van de dropping. Wil je eens lekker ontspannen en een leuk avontuur beleven? Dan is de dropping een absolute aanrader. Plezier gegarandeerd. En leuk meegenomen, na de dropping gezellig nagenieten in het Erfgoedhuis in Moortsele. De bar is ook open voor niet deelnemers, sympathisanten van Jong Landelijke Gilde Oosterzele. Kom in de bar eens de typische sfeer van Landelijke Gilde opsnuiven dat je hartelijk zal ontvangen. Jong Landelijke Gilde blijft net als Landelijke Gilde Oosterzele boordevol ideeën zitten, blijft niet bij de pakken zitten, en nodigt je uit om deel te nemen aan de dropping. Relaxen in eigen streek. De dropping is een leuke uitdagende competitieve activiteit. Sportief bezig zijn in de prachtige natuur.   (marcel van de vijver, foto’s L De Groote).