Toiletten NMBS-station Zottegem na sluiting wegens vandalisme al na enkele dagen opnieuw gevandaliseerd: “Een normale mens doet dat niet”

Lezers melden dat het toilet van het NMBS-station in Zottegem werd gevandaliseerd. Opvallend want het was nog maar enkele dagen opnieuw geopend nadat het maandenlang gesloten was omdat het keer op keer werd gevandaliseerd.

Zie deze link over het aanhoudende vandalisme in het NMBS-station van Zottegem. Stad Zottegem liet hierop weten bewust te zijn van het probleem en toe te werken naar een oplossing. Zo hoopte Zottegems burgemeester Evelien De Both (N-VA) met de komst van de Zottegemse Radioclub ON6ZT in de NMBS-stationsgebouwen op meer sociale controle (zie link) maar dat blijkt ijdele hoop na dit nieuwe, onbestrafte vadalisme.

“Ik kan het niet anders noemen dan crupuleuze gebruikers toilet station Zottegem”, klinkt het bij de NUUS-lezer die het probleem onder de aandacht heeft gebracht. “Amper drie dagen na het plaatsen van de voorzieningen zijn die al afgebroken, vernield. Een normale mens doet dat niet. Gebruik drugs wellicht wel.”