11 juni 2017 : vaderdagontbijt bij de pajotse melkers

pajotse melkers1.jpg

Vlaamse Ardennen/ Pajottenland, 17/05/2017 – Graag stellen wij ons even voor. Onze vereniging heet de Pajotse Melkers die bestaat uit melkveehouders uit het Pajottenland en Zuid-Oost Vlaanderen. Voor onze leden organiseren wij vergaderingen, theoretische en praktische cursussen en uitstappen. Om dit allemaal te verwezenlijken, organiseren wij ieder jaar een vaderdagontbijt op de boerderij waar iedereen welkom is. Dit jaar gaat het ontbijt voor een derde maal door. De boerderij bevindt zich te Denderwindeke: Linkebeek 132, 9400 Denderwindeke. Het ontbijt gaat door op zondag 11 juni 2017 van 8u tot 11u. Als verwelkoming krijgt u een glaasje cava aangeboden. (SR)

pajotse melkers 2

Verder serveren wij een ruim ontbijtbuffet: grote keuze aan broodsoorten, ontbijtkoeken, beleg, fruit, zuivelproducten,versgebakken spek en omelet, pannenkoeken, koffie, chocomelk enz. en dit allemaal à volent é! Ondertussen kan de boerderij ook bezichtigd worden.

Een volwassene betaald 14 euro voor een ontbijt.
Een kind (7-12j) betaald 7 euro. Kinderen onder de 7j kunnen gratis ontbijten.
Inschrijven kan door kaarten te kopen bij onze bestuursleden of door een mail te sturen naar pajotsemelkers@hotmail.com met het aantal volwassenen en kinderen in vermeld.

pajotse melkers 3

Het bestuur van de ‘Pajotse melkers’
Baeyens Filip, Cromphout Katleen, Cromphout Sylvie, De Coster Anaïs, de Kegel Glen, Felis Bert, Hubau Thomas, Penninck Kurt, Terrijn Dani ël, Vander Schueren Mieke, Vanhaecke Sus, Van heffen Steven, Vanlathem Jos, Van Petegem Joris

(Sophie Richez)