Leerlingen basisschool Bevegem schenken speelgoed aan kringloopwinkel

De leerlingen van GO! Basisschool Graaf van Egmont Bevegem brachten op vrijdag 14
december het door hen ingezamelde speelgoed naar de kringloopwinkel in Zottegem.

De actie werd door de leden van de Kinderschoolraad op poten gezet, na een eerdere
succesrijke ruilbeurs op school. “Heel wat speelgoed vond toen geen nieuwe eigenaar en dus besloten de kinderen om alles wat overbleef te schenken aan de kringloopwinkel”, aldus directeur Steven Ghys. “Verantwoordelijken juf Elke en juf Janda stonden in voor de organisatie. Onze leerlingen willen dat ook kinderen die het moeilijker hebben fijne eindejaarsdagen   kunnen beleven. In onze school zetten we immers vol in op het samen leren samenleven en deze actie past dan ook perfect binnen onze visie.”