JONGCD&V bedankt leiding Zottegemse jeugdbewegingen met ‘bubbelbox’

Zottegem — Traditiegetrouw is het elk jaar op 23 oktober Dag van de Jeugdbeweging.

Een dag waarbij we doorgaans van ’s morgens tot ’s nachts de verscheidenheid aan jeugdbewegingen vieren en de leiding van al deze jeugdbewegingen bedanken. Net zoals de rest van 2020, zal deze dag ook op een andere manier gevierd worden. ‘Niettemin mogen we hen zeker niet vergeten te bedanken,’ zegt JONGCD&V voorzitter Robin De Cubber.

‘Ondanks de Covid-19-pandemie hebben onze jeugdbewegingen hemel en aarde verzet om deze zomer kampen te organiseren voor de vele Zottegemse jongeren. In moeilijke omstandigheden, hebben zij bewezen hoe sterk het jeugdwerk wel is in Zottegem.’

‘Ik mocht van dichtbij meemaken hoe een groep jonge mensen alles gaf om onze jeugd toch een prachtig kamp te bezorgen in deze moeilijke omstandigheden’, gaat Hannes Van Wouwe verder. ‘We schenken hen daarom graag een ‘bubbelbox’.

De naam van de box verklapt voor een deel wat ze er in zullen terugvinden. Hopelijk kan de leiding van de verschillende jeugdbewegingen, wanneer het terug mogelijk is om samen te komen, hiervan ten volle genieten.’