Kevin De Ridder en Bonnie Haegens zijn kandidaat Prins Carnaval en Hofdame 2025 die door ga op zondag 30 maart 2025.
Kandidaat voor de Wallatons:
Kevin De Ridder – beter gekend als “El Ridder” 33j, al jaar en dag inwoner van Schelderode. Hij is fervent supporter van de Buffalo’s, verder zijn Carnaval en zijn dieren heel belangrijk in zijn leven.
Stelt zich kandidaat voor Prins Carnaval omdat zijn peter in 2000 prins Carnaval is geweest (Patje 1) en hij het zou een eer vinden om 25j later in zijn voetsporen te treden.
Kevin kiest Bonnie Haegens uit als hofdame omdat het zijn beste vriendin is, aan wie hij alles kan zeggen en die ten alle tijde klaar staat voor hem. Een “topwijf”!
Hofdame Bonnie – alias Bonita 41j afkomstig uit Melle maar woont al 15j in Merelbeke Was in 2010 de eerst prinses Carnaval van Merelbeke, samen met Adjudant Benito (Ben De Veirman). Heeft besloten hofdame te zijn van Kevin, omdat zijn hart en ziel carnaval ademt. Als er één iemand het verdiend om prins te worden dan is dat Kevin. Als een van zijn beste vrienden vindt ze het een plicht en een voorrecht om hem hierin te steunen en haar steentje hiertoe bij te dragen. Een 2e, maar ook heel belangrijke reden voor haar deelname, is dat ze hiermee ook Ben willen eren die door iedereen enorm gemist wordt.
Verkiezingen:
De verkiezingen zelf gaan door op zaterdag 1 februari 25 in de Gnirk te Merelbeke dit vanaf 20u11. Kaarten hiervoor zijn te verkrijgen bij de kandidaat prins. Op deze avond dient de kandidaat verschillende proeven te ondergaan. Hierbij dient hij minimum 60% te behalen, om als prins aangesteld te worden.
Enkel proeven die moeten verzilverd worden: Kom met zoveel mogelijk Kevins beeld. Verzamel minimum 1000 Euro voor kom op tegen kanker en breng dit initiatief en de inzameling in beeld. Leer het voltallige nieuwe schepencollege incl. Burgemeester JUMPEN