Deze zomer opnieuw in Velzeke: educatieve zomerkampen vanuit een logopedische expertise

Net zoals vorig jaar organiseert praktijk De Windmolen in Velzeke komende zomer zogenaamde Klank- en leersafari’s voor kleuters en leerlingen van de lagere school. Dat zijn educatieve zomerkampen vanuit een logopedische expertise.

De klank- en leersafari’s worden begeleid door Lies en Hanne, van beroep allebei logopedist waarbij ze kinderen met taal-, leer- en andere ontwikkelingsmoeilijkheden begeleiden. Het initiatief van de klank- en leersafari’s kwam tot stand vanuit het belang dat ze hechten aan spelenderwijs leren waarbij kinderen op een leuke en actieve manier ondersteund worden in hun taal-, lees- en rekenvaardigheden. Bewegend leren wordt daarbij gecombineerd met plezier, zodat elk kind op een speelse manier zijn of haar vaardigheden kan versterken.

“Na de fijne ervaring van vorig jaar nemen we de kinderen dit jaar mee op avontuur in de wondere onderwaterwereld. Spelenderwijs leren staat centraal: we combineren beweging en plezier met leren zodat elk kind op zijn of haar eigen tempo kan groeien”, aldus Lies en Hanne. “Zowel kinderen mét als zonder leerproblemen zijn opnieuw welkom. Indien nodig voorzien we extra begeleiding.”

Meer info en inschrijven

  • De Klanksafari (2de en 3de kleuterklas schooljaar 2025-2026) gaat door op 17, 18 en 19 augustus 2026 (telkens van 9 tot 16 uur) in VBS De Linde in Velzeke
  • De Leersafari (1ste en 2de leerjaar schooljaar 2025-2026) gaat door op op 24, 25 en 26 augustus 2026 (telkens van 9 tot 16 uur) in VBS De Linde in Velzeke
  • Inschrijven kan via deze link