Zottegem Winkelcentrum: “Wij appreci ëren elke steun in deze moeilijke tijden”

Vzw Zottegem Winkelcentrum reageert op de resultaten van een rapport van de Universiteit van Antwerpen dat onder de aandacht werd gebracht door gemeenteraadslid Louie Van Rijsselberge waaruit bleek dat bleek dat de corona-maatregelen van de stad Zottegem niet geheel positief onthaald werden bij de lokale handelaars. Lees hierover meer via deze link.  

“Nooit hebben wij enige vraag hierover gekregen van Louie Van Rijsselberge, uiteraard hadden we hem met plezier te woord gestaan en gewezen op de eventuele knelpunten”, klinkt het bij vzw Winkelcentrum. “Onze VZW heeft op geregelde basis alle leden op de hoogte gehouden van de genomen maatregelen, welke steun er mogelijk was en we hebben op social media onze leden extra in de kijker gezet. Wij beseffen wel ook hoe moeilijk het is om alle handelaars te bereiken. Zelfs onze mails worden niet altijd gelezen door onze leden. De Hart voor Zottegem bonnen waren inderdaad op technisch vlak niet zo gebruiksvriendelijk, 10% surplus op de waarde van de bonnen was zeker niet slecht, maar uiteraard mag dit altijd hoger zijn. Dit moet natuurlijk ook financieel haalbaar zijn, daar kunnen wij ons niet over uitspreken wat de middelen van de stadskas zijn. Sowieso elke steun appreciëren wij in deze moeilijke tijden. Wij, als VZW, hebben een ‘directe’ lijn met onze schepen De Both en ambtenaar Jan Scheerlinck, maar we merken wel vaak dat er binnen de stadsdiensten zelf qua communicatie nog veel kan verbeterd worden. Dit kan natuurlijk ook wel liggen aan het verplichte telewerk, waardoor niet alles even snel en efficiënt kan gebeuren.”