Ploegvoorstelling van het Reynaerts – VDM Cycling Team.

Gijzenzele, op 26januari was het de ploegvoorstelling van het Reynaerts – VDM Cycling Team in het zaaltje.

De ploeg start aan zijn 5de seizoen als nevenbondenploeg. Ge ëvalueerd van toeristenreeks naar A-reeks (hoogste nevenbonden reeks) We komen van tijden waar we als toeristen konden fietsen en nu en dan eens koersen om ons te meten met elkaar. Nu zijn de nevenbonden zo veranderd dat het een uitvalsbasis is voor ex liefhebbers of profs zelf. Ook wij als ploeg hebben daar een antwoord moeten op verzinnen. Onze vroegere “kopmannen” zijn ofwel geen lid meer van onze groep of komen zoals David Dumortier tekort op het hogere niveau. Dus is sinds vorig seizoen Frederik Van Boven ons komen vervoegen en werd Europees kampioen VWF voor Jef Van Meirhaege Ex-prof en Michael Apers, de dubbele WK bij de ICF (een overkoepelende bond die internationaal kampioenschap houd). Naast dat EK behaalde Frederik nog 7 zeges en 13x een 2de plaats. Voor seizoen 2019 hebben we wat extra steun aan de top met de regerende Belgische kampioen VWF Kjell Power, die vorig seizoen 5x wist te winnen. We verwachten die 2 zeker vooraan in de koers met Bart Vral als steun. Daaronder hebben we een aantal sterke mannen die mss nog stapje vooruit kunnen of moeten maken. Zoals Nico Peeters en Kenneth Bouquet, ook al zal die laatste dit seizoen zijn pîjlen ook meer om het MTB Marathon wereldje richten. Met Daan Smetryns , Bing Van Canegem en Andy Inghels zijn er naast Kjell nog 3 nieuwe namen in het team bij. Dat maakt dat we een kern hebben van 15 renners dat op verschillende fronten inzetbaar is. Van de instap reeks bij de LWU tot de A reeks bij de VWF of WAOD. Met uiteraard de gentlemenkoersen te Oosterzele en Gijzenzele als absolute hoofddoel voor onze ploeg. Naast de 15 renners hebben we ook nog de broertjes Liam en Luca Reynaerts. Liam start zijn 3de jaar nu als jeugdrenner tevens laatste als miniem en hoopt de podiumplaatsen van 2018 te bevestigen, en Luca zal zijn eerste stapjes zetten bij de miniemen in onze kleuren. Het bestuur van het team Ignace, Kenneth en David zijn trots op de groep die er staat en verwachten een 10 overwinningen en hopelijk 1 trui. Al staat plezier en kameraadschap op nr 1 in dit zootje ongeregeld.
Mvg David