Melle, eindejaarsactie The Masked Teachers zingen voor Rode Neuzen Dag

Elk jaar steunt onze school de Rode Neuzenactie omdat ook wij ernaar streven dat onze leerlingen zich zo goed en thuis mogelijk voelen op onze school. Dit jaar is die opdracht dubbel zo moeilijk door de huidige coronacrisis. We voelden sinds het begin van dit schooljaar een zekere neerslachtigheid bij onze leerlingen en collega’s. Alle leuke activiteiten op school werden gecancelled, sociale contacten werden beperkt. En dus koppelden we de crisis aan een goed doel …Om de Rode Neuzen Actie te ondersteunen en een beetje licht te brengen in deze barre tijden organiseren de leerkrachten secundair …

THE MASKED TEACHER  

20 leerkrachten smeerden hun stembanden en trokken hun meest beestige pak aan om de leerlingen en leerkrachten te verrassen.  De leerlingen kunnen een deelnameformulier kopen voor 5 euro en steunen zo de Rode Neuzenactie.  Vier weken lang krijgen ze elke dag via het onlineschoolplatform een nieuw optreden te zien en kunnen ze raden welke leerkracht er onder het masker zit. Op de speciale Instagrampagina  https://www.instagram.com/the_masked_teacher_melle/  geeft een jury tips en  kunnen ze backstagebeelden bekijken. Elke week zijn er ook tal van prijzen te winnen.