Fotoverslag scholenveldloop Oosterzele, met alle podia!

DDL oosterzele scholenveldloop 2017 (24)

Oosterzele, 06/10/2017 – 341 Oosterzeelse leerlingen namen deel aan de scholenveldloop. Volgende scholen tekenden present: VBS, De Leefschool,  De Bloesem,  De Appelaar IZOO,  I BOE,  GILO Oosterzele, Scheldewindeke en Balegem en  De Wegwijzer.

Onze reporter Danny De Lobelle was erbij, maakte een fotoreportage en verzamelde alle resultaten.

Fotoreportage

 

Alle resultaten

1ste  leerjaar meisjes reeks 1

1    Eeckhout Latte          De Wegwijzer

2    Marchand Floor        De Wegwijzer

3    persoons Marie        GILO Oosterzele

1ste  leerjaar jongens reeks 2

1    Claeys Wolf                    Leefschool

2    De Moor Juul                De Appelaar IZOO

3    Reynaerts Luca          I BOE

2de  leerjaar meisjes reeks 3

1    De Smaele Ph é                    Gilo Balegem

2    Van De S.ype Hanne    VBS

3    Claerhout Margat                VBS

2de  leerjaar jongens reeks 4

1    Aalterman Arne                  De Bloesem

2    Van Heyste Victor            Gilo Balegem

3    Kielemoes Wannes        GILO Oosterzele

3de  leerjaar meisjes reeks 5

1    Degheele Silke                                      De Appelaar IZOO

2    Van Quickelberghe Luk          De Wegwijzer

3    De Paepe Paulien                              De Wegwijzer

3de  leerjaar jongens reeks 6

1    Goditiabois Mauro          GILO Oosterzele

2    Claeys Guus                            Leefschool

3    De Bremme BasiI            Gilo Balegem

4de  leerjaar meisjes reeks 7

1 Van Oost Ruth                                  GILO Oosterzele

2    De Visscher Annelore        VBS

3    Mortier Janne                                    I BOE

4de  leerjaar jongens reeks 8

1    Caemaert Timpe                                              Leefschool

2    Van Caekenberg Kasper                    GILO Oosterzele

3    Hackaert .. Sirnon                                          De Bloesem

5de  leerjaar meisjes reeks 9

1    Moris Marie-Lau                  VBS

2    Petrus Sofie                                  VBS

3    Van Heghe Margat            De Bloesem

5de  leerjaar jongens reeks 10

1    Van den Begin Quinten          VBS

2    Verbruggen Stan                                De Appelaar IZOO

3    De Landsheere Yoran                GILO Oosterzele

6de  leerjaar meisjes reeks 11

1    Lievens Is ha                          Leefschool

2    De Clercq Mattea            GILO Oosterzele

3    Bas Milo                                        GILO Scheldewindeke

6de  leerjaar jongens reeks 12

1    Lievens Is ha                          Leefschool

2    De Clercq Mattea            GILO Oosterzele

3    Bas Milo                                        GILO Scheldewindeke

dames reeks 13

1    Herssens Veronique        Dames VBS

2    Mariens Anne                            Dames    School

3    lmpens Freya                            Dames Leefschool

heren reeks 14

1    Van Tricht Davy                              Heren    Leefschool

2    De Landsheere Yarno              Heren    GILO Oosterzele

3    Logghe Jeroen                                    Heren    Leefschool

X