Belleman klinkt met Zandbergenaren op 2017!

lbgdorpsraadzandbergen

Zandbergen, 09/01/2017: Tradities zijn er om in ere te houden. Dat dacht ook de dorpsraad van Zandbergen. Zij organiseerden op zondag 8 januari de jaarlijkse nieuwjaarsdrink voor alle inwoners van het dorp. En dit jaar kwam ook de belleman het nieuwe jaar inluiden.  

Samen klinken

Het jaarprogramma van de Dorpsraad Zandbergen bestaat intussen uit 3 activiteiten, die allen hetzelfde doel hebben: Zandbergenaren samen brengen. “We gaan van start in januari met de nieuwjaarsdrink, op 15 april is er opnieuw de paaseierenraap en afsluiten doen we uiteraard met de 4de  editie van kermis Zandbergen. Dit alles is niet mogelijk zonder een groep vrijwilligers die voor en achter de schermen meehelpen om dit alles te realiseren in ons dorp. Bedankt en bij deze ook een warme oproep naar extra helpende handen om ons team te versterken”, vertelt Andy Vanbellinghen, de voorzitter van de dorpsraad. (LBG)