Nóg nieuwkomers voor Open VLD Gavere

Open VLD Gavere maakte opnieuw drie nieuwkomers bekend voor de verkiezingslijst van oktober dit jaar.

“Drie kandidaten met een nauwe band met Gavere”, klinkt het bij  burgemeester  Denis Dierick. “Ik kan niet anders dan tevreden zijn met hun engagement. Open VLD zal er staan met een bijzonder sterkte lijst

Marie Van Renterghem (41) groeide op in de Sint-Janslaan in Asper. Ondertussen woont ze al jarenlang met haar gezin in de Tragelstraat in het gehucht “den Ossezak”. Ze was in haar jeugd actief bij de Gidsen van Asper. Ook voor Gaverlingen is Marie een bekend gezicht, want om als student een centje bij te verdienen stond ze jarenlang achter de toog van caf é ’t Buitenland. Samen met haar man Kristophe engageert ze zich nu volop bij het ouderinitiatief Give us a break waarbij vakantieopvang georganiseerd wordt voor kinderen met een beperking. Als mama van een dochtertje met een mentale beperking en als communicatieverantwoordelijke professioneel actief in de zorgsector ligt het sociale welbevinden, zeg maar zich goed voelen in de eigen omgeving, me heel nauw aan het hart. Mee waken over een leefbaar en veilig Asper waarin kinderen zorgeloos kunnen opgroeien, daar ga ik voor”, vertelt Marie.

Christophe De Boever (47) is met zijn eigen kapperszaak in Baaigem een bekend gezicht in de Gaverse deelgemeente en ruim daarbuiten. Als voetballer was Christophe jarenlang actief bij onder meer Dikkelvenne, Vurste en Semmerzake. Als bestuurslid heeft hij mee zijn steentje bijgedragen tot de groei van het jeugdhuis Avalon. Samen met zijn vrouw Nathalie en hun dochters Virginie, Clarice en Madelon heeft hij een sterke band met het lokale verenigingsleven. Ik kom uit een politieke familie. Mijn vele jaren als zelfstandig kapper komen me in de politiek van pas. Vele klanten hebben allemaal wel iets te vertellen over onze gemeente. Als zelfstandige ben je als het ware hun voelspriet. Deze troef wil ik gebruiken om ons huidige beleid mee te ondersteunen en mee te helpen aan de toekomst van onze mooie gemeente waar men de voorbije legislaturen al zeer goed in geslaagd”, aldus Christophe.

Ook de 52-jarige Jean-Pierre Sprangers hangt zijn kar aan de Gaverse Open VLD-lijst. Jean-Pierre is business banking expert bij een grootbank en groeide op in de Gaverse Baaigemstraat. Ondertussen woont hij, samen met zijn kinderen Brent en Fien al meer dan twintig jaar in de Hofkouterstraat in Dikkelvenne. Hij kreeg van vaders kant de politieke microbe met de paplepel naar binnen, maar kon zich om deontologische redenen niet eerder engageren. “Ondertussen kan dit wel en wil ik volop meewerken om van de gemeenteraadsverkiezingen voor onze partij een succes te maken. Ik wil graag mee helpen bouwen aan de duurzame en ecologische ontwikkeling van onze gemeente over alle beleidsdomeinen heen. Met mijn beroepservaring als rugzak is het mijn bedoeling onze gemeente te ondersteunen om de uitdagingen voor de volgende generaties aan te gaan. Als fervent sporter wil ik

Op de foto: Burgemeester Denis Dierick samen met Jean-Pierre Sprangers, Marie Van Renterghem en Christophe De Boever.