N-VA Zottegem stelt volledige lijst voor

Met de Zottegemse kermis achter de rug start N-VA Zottegem haar campagne voor de verkiezingen op 14 oktober. De partij trekt met 29 gemotiveerde kandidaten naar de verkiezingen.

Lijsttrekker en kandidaat burgemeester Matthias Diependaele is trots op de lijst: “Zowat alle wijken en deelgemeenten van Zottegem zijn vertegenwoordigd. Bovendien biedt de lijst een goede afwisseling van jeugd en ervaring. Meer dan de helft van onze kandidaten zijn nieuwe mensen met een frisse kijk op onze stad. Met ons bestuur zijn we er altijd in geslaagd om een stevige vriendenploeg te vormen. Ik ben heel blij dat we dat ook kunnen doortrekken naar onze lijst. Bij ons geen interne politieke spelletjes! Maar allemaal mensen die met veel enthousiasme ons programma willen verwezenlijken voor onze stad en haar inwoners. Een sterke ploeg met mensen die allemaal aan hetzelfde zeel trekken.”

Diependaele gaat prat op een representatieve vertegenwoordiging van het stadscentrum en de deelgemeenten. “De lijst biedt ook een goede afwisseling van jeugd en ervaring. Veel nieuwe mensen houdt onze ploeg jong en geeft frisse idee ën. Ook wat betreft professionele achtergrond kunnen we een heel diverse waaier aan de kiezer voorstellen. Van een kabinetsmedewerker bij Theo Francken, over enkele zelfstandigen tot een kleuterleidster en verpleegkundige. Kortom, ik ben trots op deze heel sterke lijst. Ze  staat waar wij voor staan: een hart voor onze inwoners en een ambitieus project voor onze stad.”

Een overzicht van de kandidaten

1. Matthias Diependaele (39) –   Vlaams volksvertegenwoordiger

2. Cynthia Van den Steen (49) – Psychiatrisch verpleegkundige

3. Evert De Smet (37) – Medewerker N-VA

4. Evelien De Both (31) – Advocaat

5. Brecht Cassiman (31) – Key account manager

6. Pascal De Corte (44) – Zelfstandig ondernemer

7. Joke Rossel (27) – Tandartsassistente

8. Arne De Koninck (24) – Controller

9. Isabelle Roos (59) – Project manager assistant certificatie

10. Peter Lagaert (55) – Diensthoofd Nationale Bank

11. Ingrid Van de Steene (49) – Caf é-uitbater

12. Samuel Paul (29) – Project manager

13. Els Demyttenaere (53) – Beleidsmedewerker directie Communicatie & Marketing UGent

14. Kurt Gauquier (46) – Bediende budgetmeterbeheer bij Eandis

15. Krista Van Santen (51) – Communicatiemedewerker Departement Cultuur, Jeugd & Media Ø IT System Engineer

16. Hassan Turay (44) – Arbeider bij General Electronics

17. Katrien Teirlinck (46) – Functioneel consultant

18. Bernard Van Der Stock (26) – Kabinetsmedewerker Theo Francken

19. Lisa Van Caenegem (26) – Kleuterleidster

20. John Verstraeten (54) –  IT System Engineer

21. Lien Stevens (26) – HR Recruiter

22. Rik Vandeputte (51) – Onafhankelijk verzekeringsmakelaar

23. Rosalie Lagaert (23) – Stagiair-advocaat

24. Sabine Van Renterghem (45) – Administratief verantwoordelijke boekhouding-personeel

25. Karel Busschop (68) – Gepensioneerd OCMW-medewerker

26. Marleen Portier (62) – Gepensioneerd

27. Luk Oste (73) – Gepensioneerd bankdirecteur

28. Marie-Christine Blaton (69) – Gepensioneerd

29. Ghislain Diependaele (80) – Gepensioneerd zelfstandig ondernemer