OLVC Campus zoekt oude laptops voor hun leerlingen

OLVC Campus Centrum kreeg via Digital for Youth en het ministerie van Onderwijs het teleurstellende nieuws dat zij de broodnodige laptops voor hun leerlingen die afstandsonderwijs volgen niet geleverd krijgen.

Daarom doen zijn onderstaande oproep:

 

Beste ouders en sympathisanten van OLVC, Campus Centrum, zonet kregen wij h éél teleurstellend nieuws. Via Digital for Youth en het ministerie van Onderwijs vernamen wij dat de laptops die wij hadden gevraagd (op korte termijn) niet geleverd worden. Voor veel leerlingen betekent dat dat zij niet kunnen deelnemen aan het afstandsonderwijs de komende weken. We doen dan ook een warme oproep: heeft u thuis nog een oude laptop staan en gebruikt u die niet meer of kent u iemand die een laptop staan heeft en die niet meer gebruikt, neem dan alstublieft zo snel mogelijk contact op met onze school: wim.verhaeghe@olvczottegem.be of katlien.cousy@olvczottegem.be. Wij kunnen er ongetwijfeld één van onze leerlingen een groot plezier mee doen. Deel deze boodschap gerust met kennissen, vrienden, familie etc.  #solidariteit  #takecare  #samentegencorona